Café & Restaurant

Hotel BELASSI

Aktuálne obedné menu

Reštaurácia

restaurant

Reštaurácia Belassi Bojnice je súčasťou hotelového komplexu Belassi****, ktorý patrí do medzinárodnej siete hotelov Best Western. Situovaná v srdci kúpeľného mestečka Bojnice, neďaleko neprehliadnuteľnej dominanty nielen Slovenska, ale aj Strednej Európy, Bojnického zámku, poskytuje pôžitok nielen v oblasti gastronómie, ale aj kultúry. Zariadená v modernom štýle dokonale ladí s hotelovými interiérmi a pritom poskytuje oveľa viac ako len hotelové stravovanie.

Interiér reštaurácie

Interiér reštaurácie má k dispozícii hlavnú časť pre cca 80 osôb s priestorom pre raut, prípadne tanečný parket, v závislosti od druhu akcie a spôsobu servírovania. Interiér reštaurácie je variabilný v závislosti od druhu akcie a Vašich požiadaviek. Usporiadanie stolov, predelenie priestoru a dekorácie prispôsobíme tak, aby ste pri akejkoľvek akcii v reštaurácii Belassi Bojnice cítili pohodlne.

Letná terasa

Letná terasa s posedením a rozľahlou záhradou ukrytou pred očami okoloidúcich je často prekvapením, ktoré by ste na hlavnej ulici Bojníc nečakali. Je to oáza oddychu uprostred zhonu, ktorú ocenia nielen obchodní cestujúci, ale aj rodiny s deťmi. Pre tie má reštaurácia Belassi Bojnice priestranný detský kútik v samostatne vyčlenenej miestnosti s množstvom zaujímavých hračiek a aktivít.

Terasa reštaurácie má k dispozícii sedenie pre 32 osôb prekryté markízou. Záhrada je situovaná v miernom svahu a je v nej možné zorganizovať sobáš, prípadne exteriérové aktivity s občerstvením na terase.
Reštaurácia Belassi Bojnice je priamo prepojená s interiérom hotela Belassi****BW, ktorý poskytuje ubytovanie v 20 izbách a apartmánoch na úrovni medzinárodných štandardov siete Best Western. Výhodou tohto spojenia je blízkosť ubytovania v prípade firemných a súkromných podujatí.
Nepretržité internetové pripojenie prostredníctvom WiFi signálu je vám k dispozícii na recepcii hotela priamo pri reštaurácii. A hoci k nám prídete relaxovať, v prípade potreby vybavíte aj pracovné záležitosti či obchodné rokovanie.

V blízkosti Reštaurácie Belassi Bojnice

sa nachádza Bojnický zámok, ZOO, kúpalisko Čajka a kúpele Bojnice, ktoré dotvárajú príjemnú atmosféru kúpeľného mestečka. Prievidza s obchodnými a inými možnosťami je vzdialená len 5 km.

Reštaurácia Bojnice – pre Vás

Čo všetko vám Belassi Café & Restaurant Bojnice ponúka?

Pôžitok a zážitok

naše menu pre vás nie je len súčtom nutričných hodnôt. Je to hlavne súhra chutí a vôní, ktorá vám umožní povzniesť aj každodenné obedné menu o úroveň vyššie. Túto chvíľku budete chcieť mať len pre seba.

Fresh and Trendy

čerstvosť surovín hrá u nás prím. Žiadne menu z našej kuchyne nie je z polotovarov, ani náhrad. Rovnako dôležité sú pre nás nové trendy, ktoré nás posúvajú vpred a umožňujú vám vychutnať si vždy niečo originálne.

Baby Friendly

myslíme aj na najmenších. Detské stoličky, detské menu, detský kútik plný hračiek, nefajčiarske prostredie, bezbariérový prístup, dostatok priestoru pre váš kočík aj v interiéri, terasa so záhradou a k tomu ubytovanie pod jednou strechou s detskou postieľkou gratis. Aj malí hostia sú pre nás veľkí zákazníci.

Eventy a viac

v Belassi vám nenaservírujeme len bežný obed. Vždy vám pribalíme aj niečo viac. Zážitok nielen z jedla, ale aj príjemnej hudby, komorného koncertu či komplexne zorganizovaného eventu vám umožní uniknúť z reality všedných dní.

Atmosféra podľa chuti

či plánujete firemné podujatie, súkromnú oslavu alebo si chcete užiť večeru vo dvojici, prispôsobíme sa vám. Variabilita priestorov, pestrosť menu a prívetivý personál vám prispôsobia nielen menu na vašu mieru.

Zdravé prostredie

stolovanie BEZ FAJČENIA! Vychutnajte si vaše menu bez rušivých vplyvov. U nás sa nielen pri obede nefajčí.

Oslavujte a prenocujte pod jednou strechou

vychutnajte si čaro okamihu a zabudnite na uponáhľaný svet tam vonku. Neutekajte z večierku v najlepšom. Po oslave či pracovnej večeri vám pripravíme pohodlnú izbu, aby ste si mohli oddýchnuť bez starostí.

Belassi Café & Restaurant Bojnice je tu k vašim službám.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Best Western Central Europe - The World’s Largest Hotel Chain

Kontakt

Belassi Café & Restaurant Bojnice

Sládkovičova 46
972 01 Bojnice

046 / 519 80 97

Interaktívny zážitok

v blízkosti umelcov a interpretov

Štýlová hudba

vždy iná, vždy lákavá

Skvelé jedlo

za hranicami všedných dní

Lahodné víno

zo slovenských aj medzinárodných viníc

Neopakovateľná atmosféra

ktorú v bežnej reštaurácií nenájdete